سبد خرید 0

حریم خصوصی

حریم خصوصی

کاربران و مشتریان گرامی ، سایت گالریان ، در هنگام  خرید، ثبت نظرات یا استفاده ازخدمات وامکانات  ‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند در بستری امن و مطمئن خدمات خود را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل از شما خواسته می شود و از آنجا که کلیه فعالیت‌های گالریان مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و انجام مراحل فرایند خرید، و صدور فاکتور مستلزم ارایه اطلاعات صحیح کاربر می باشد، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم و ضروری است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های سایت گالریان از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، گالریان جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و گالریان تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنین گالریان ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سایت گالریان را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

گالریان ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، گالریان می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت گالریان، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به گالریان اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه گالریان را از خود سلب می‌کند. گالریان هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای گالریان وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که گالریان همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری آی پی و کوکی‌ها استفاده می‌کند، وتیم پشتیبانی سایت گالریان حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و گالریان حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.
مدیران ، پرسنل و تیم پشتیبانی سایت گالریان تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا کاربران و مشتریان گرامی در بستری امن و مطمئن ضمن خرید کالای مورد علاقه خود از امکانات و خدمات سایت به بهترین نحو بهره مند شوند.

لازم به ذکر است که کلیه مطالب مندرج بر روی سایت شامل متن، گرافیک، لوگو، علائم، تصاویر، ویدیوها، فایل های صوتی، داده ها، نرم افزارها و غیره تحت مالکیت سایت گالریان بوده و جزء اموال آن محسوب می شود و حق استفاده و نشر آن صرفاً در انحصارگالریان می باشد و هرگونه استفاده و بهره برداری بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگیری و تعقیب قضایی را برای گالریان محفوظ  می دارد.

برگشت به بالا